Α.Ο ΜΕΛΑΜΠΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1 - 6

Α.Ο ΜΕΛΑΜΠΩΝ   ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  1 - 6

Πρεμιέρα κυπέλλου εντός έδρας για τον

Α.Ο Μελάμπων με ένα πολύ αξιόλογο και δυνατό για τα μέτρα του αντίπαλο!!!

Σε ένα γεμάτο δημοτικό γήπεδο από πιστούς,φιλόδοξους, και γεμάτους ελπίδα φιλάθλους,η ομάδα μας έκανε το καθήκον της και με μια πραγματικά ψυχωμένη εμφάνιση  προσπάθησε και το κατάφερε να είναι ανταγωνιστική μέχρι και το 65 λεπτό,αφού το σκορ μέχρι εκείνη τη στιγμή ήταν στο 1-2 μη έχοντας να ζηλέψει κάτι από τον μεγάλο της αντίπαλο και κάνοντας ευκαιρίες αντίστοιχες με αυτόν, κλέβοντας τις καλύτερες εντυπώσεις από όλους,και μια πρωτόγνωρη εμπειρία για κάποια παιδιά που αγωνίστηκαν για πρώτη φορά με αντίπαλο ομάδα Γ' εθνικής κατηγορίας.

Το γκολ για την ομάδα μας πέτυχε ο Βασίλης Καλαμούκης είχαμε και δοκάρι στο 85 λεπτό με τον Ιάκωβο Κυριακάκη.

Ευχαριστούμε όλους εσάς που βρεθήκατε στο δημοτικό γήπεδο Μελάμπων στηρίζοντας την προσπάθεια που γίνετε αφού ελπίζουμε στην συνέχεια σε καλύτερα αποτελέσματα για να σας κάνουμε χαρούμενους.

Έχουμε πολλές ιδέες και όνειρα για το μέλλον για αυτό σας θέλουμε όλους κοντά μας σε κάθε μικρό και μεγάλο βήμα που θα προσπαθήσουμε να κάνουμε.