Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019

Α.Ο ΜΕΛΑΜΠΩΝ Α.Ο ΚΑΛΥΒΟΥ 4 - 4

Ισοπαλία για ένα μέτριο Α.Ο Μελάμπων

Η χειρότερη φετινή εμφάνιση της ομάδας μας δεν θα μπορούσε να  συνοδευτεί και με νικηφόρο αποτέλεσμα αυτό θα ήταν άδικο,ισοπαλία λοιπόν και ευρύ σκορ 4-4 με την Κάλυβο στα Λειβάδια.

Σωρεία χαμένων ευκαιριών και από τις δύο ομάδες,με δοκάρι για το συγκρότημα του Γιώργου Δημούδη και χαμένο πέναλτι για τους αντιπάλους αλλά το τελικό  αποτέλεσμα  κρίνεται εντελώς δίκαιο.

Τα γκολ για την ομάδα μας ο Μάριο Γκινικα 15' και Νίκος Καλιτσουνίδης 40' για να πάμε στο ημίχρονο με σκορ 2-2 στα αποδυτήρια.Στην επανάληψη η αντίπαλος πίεσε και κατάφερε να σημειώσει δυο ακόμα τέρματα πολύ νωρίς, εμείς με υπερπροσπάθεια στα τελευταία λεπτά με Λάμπρο Σκέρλο στο 85' και Κυριάκο Λίτινα στο 90' να φέρνουμε το παιχνίδι στα ίσα.

Χωρίς πολλά λόγια προετοιμαζόμαστε για το επόμενο παιχνίδι με την Αγ Γαλήνη.